Сьогодні у Буському лісгоспі відкрили традиційний ялинковий базар

Сьогодні у Буському лісгоспі відкрили традиційний ялинковий базар

Щорічно працівниками ДП «Буське лісове господарство» з метою примноження та збереження природних ресурсів та з метою задоволення потреб населення в новорічних ялинках створюються спеціальні плантації новорічних ялинок, де в основному і проводиться їх заготівля. З метою сприяння підготовці відзначення Новорічних та Різдвяних свят ДП «Буський лісгосп» організовує торгівлю новорічними ялинками. Торгові майданчики вже змонтовані на території підприємства, де за значно нижчими цінами реалізовуються новорічні ялинки.

 Святкові деревця можна придбати за адресою м. Буськ вул. Січових стрільців, 39 на території ДП «Буський лісгосп». “Як не прикро відзначити, не всі люди готові придбати лісову красуню.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top