Сьогодні у Буську Марина Порошенко презентувала національний проект «Книга Миру»

Марина Порошенко розпочала свій візит на Львівщину з Буського району.

Перша леді держави привезла до Буська національний проект – “Книга Миру”

Сьогодні, 3 листопада, Перша леді України  відвідала Львівську область. Марина Порошенко у місті Буську презентувала національний проект «Книга Миру», в якому діти учасників АТО із п’ятнадцяти регіонів України вже поділилися сімейними фотографіями та побажаннями про мир в Україні.

Сьогодні учні Буської школи №1 разом із Мариною Порошенко у “Книзі Миру” створили новий розділ —Львівська область».

«Книга Миру» це – збірка сімейних фотографій, зроблених в мирні часи та підписаних висловами дітей про своїх батьків або про свою країну.

У Буську в приміщенні Буської школи №1 Марину Порошенко зустріли: голова Львівської ОДА Олег Синютка, Голова Буської РДА Петро Мороз, голова Буської районної ради Богдан Глова, міський голова Ростислав Сліпець, очільники освіти області та району Любомира Мандзій та Богдан Глуховецький, депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський, журналісти…

В рамках презентації Перша леді України разом з 11-ма дітьми учасників АТО району створила окрему сторінку у книзі (альбомі), присвячену Львівщині: діти написали свої побажання Україні, додали до книги сімейні світлини, малюнки.

 

 

 

 

 

 

 

Дружина Президента наголосила на важливості цінувати мир, який є найбільшим благом на землі. “У серці кожної людини, яка поважає ідеали людяності й гуманізму, живе мрія про мир. Бо лише під мирним небом можна повноцінно реалізувати свої надії та помисли, розкрити таланти і здібності”, – сказала Марина Порошенко.”На жаль, сьогодні український народ змушений захищати цілісність держави, виборювати право на незалежність та можливість самостійно обирати шлях у майбутнє. І я вдячна всім нашим захисникам за те, що завдяки їх мужності й звитязі українська нація може жити на рідній землі”, – наголосила Марина Порошенко.

На згадку про зустріч Марина Порошенко подарувала художні твори української та зарубіжної класики учням, які брали участь у створенні розділу “Львівська область” у “Книзі Миру”, а педагогічному складу школи – навчально-методичну літературу з розвитку інклюзивної освіти.

Також, перебуваючи у школі, Марина Порошенко поспілкувалася з ученицею інклюзивної форми навчання  Анжелікою Новосад, її класним керівником Марією Гутою, асистентом вчителя Оленою Яровою, директором школи Ольгою Пунь та вчительським колективом закладу. Усі разом спільно з обласними посадовцями обговорили питання розвитку інклюзивного освітнього середовища та створення умов для якісного навчання дітей з особливими освітніми  потребами в школі рівних можливостей.

На завершення візиту Марини Порошенко до нашого району голова Буської РДА Петро Мороз та голова Буської райради Богдан Глова подарували Першій леді України сувенірну продукцію із символікою Буського району. А маленька третьокласниця Анастасійка Бала приготувала для Першої леді нашої держави особливий подарунок –  власноруч виготовлену барвисту аплікацію!

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top