Сьогодні у Буську працівники міського комунального підприємства спільно з небайдужими бущанами впорядковують територію навколо церкви Святої Параскеви

Сьогодні у Буську працівники міського комунального підприємства спільно з небайдужими бущанами впорядковують територію навколо церкви Святої Параскеви

Сьогодні на церковному подвір’ї храму Св.Параскеви знову гамірно. Але прцюють тут не реставратори, а працівники Буського МКП та небайдужі міщани. Усі разом зрізають старече гілля та похилі дерева, що темною пеленою накривають західну частину старовинного храму. Від гілля багато шкоди: надмірна волога руйнує дерев’яну святиню, а сухе гілля у будь-який момент може впасти на покрівлю храму чи людей.

Нагадаємо, що на сьогодні тут ще тривають реставраційні роботи. Ще минулого року реставратори укріпили храм ззовні та всередині спеціальним деревяним “скелетом”, цього – розпочали укріплення фундаменту, але через цінні археологічні знахідки роботи тимчасово призупинили.

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top