Сьогодні у Буську відбулася семінар-нарада з директорами дитячо-юнацьких шкіл Львівщини

Сьогодні у Буську відбулася семінар-нарада з директорами дитячо-юнацьких шкіл Львівщини 

Сьогодні, 7 червня, в сесійній залі Буської районної ради відбулася семінар-нарада Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України з директорами дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл та дитячо-юнацьких спортивних клубів.
Участь у нараді взяли: перший заступник голови Буської РДА Олег Ільків, начальник ЛОВКФВС Анатолій Ігнатович, його заступник Ярослав Гаврих, Буський міський голова Ростислав Сліпець, начальник відділу освіти РДА Богдан Глуховецький, фахівці ЛОВКФВС.


Під час семінар-наради її учасники заслухали та обговорили доповіді з питань:
1. Про роботу Буської ДЮСШ.
2. Про проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України.
3. Техніка безпеки під час літніх канікул.
4. Про проведення обласних фінальних змагань з футболу серед учнів ДЮСШ 2001-2002 та 2003-2004 років народження.
Перед початком розгляду питань, з привітальними словами до учасників семінар-наради звернулися перший заступник голови РДА Олег Ільків, Буський міський голова Ростислав Сліпець, начальник відділу освіти РДА Богдан Глуховецький.
В свою чергу начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович відзначив вагомий вклад органів влади Бущини у розвиток фізичної культури та спорту. Дипломом було відзначено голову Буської райдержадміністрації Петра Мороза «за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед учнівської молоді».

busk-rda.gov.ua

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top