Сьогодні у Буську встановили цікаву Великодню інсталяцію

Сьогодні у Буську встановили цікаву Великодню інсталяцію

У центрі міста, на площі Ринок, сьогодні як ніколи гамірно та людно…

Працівники Буського міського комунального підприємства завершили встановлення цікавої Великодньої інсталяції – двохметрової писанки та Великодніх дерев!

Зазначимо, що таку писанку у Буську встановлюють вже другий рік поспіль, а цьогорічною новинкою стали ковані Великодні деревця. Їх на площі є чотири, згідно задуму, вони відведені для прикрашання трьом буським школам та Будинку школяра.

Саме за таким цікавим творчим процесом наші журналісти і “спіймали” місцевих школярів. Діти принесли писанки, виготовлені власними руками і разом із своїми наставниками почепили їх на деревця. Від розмаїття кольорів, орнаментів, матеріалів розбігаються очі. Тут є справжні витвори юних майстрів, писанки, виготовлені з бісеру, паперу, квілінгу, фетру, пінопласту, ниток, розписані і розмальовані, та усі надзвичайно гарні.

 

 

Тепер милуватися такою красою і творчою фантазією бущани  зможуть впродовж усіх Великодніх свят.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top