Сьогодні, у День місцевого самоврядування,відбулася XXI сесія Буської районної ради

Сьогодні, у День місцевого самоврядування, відбулася XXI сесія Буської районної ради

Сьогодні, 7 грудня, відбулося  чергове засідання сесії Буської районної ради. Перед початком роботи сесії депутатський корпус районної ради та голів місцевих рад з Днем місцевого самоврядування привітали  працівники галузі культури району. Музичні вітання звучали у виконанні вокального квартету НД с.Соколівка та жіночого вокального колективу “Зорецвіт”. Привітали зі святом усіх представників місцевого самоврядування району голова Буської РДА Петро Мороз та голова Буської районної ради Богдан Глова.

Після традиційної депутатської «розминки», у якій Богдан Глова зачитав відповіді на звернення райради народні обранці перейшли до розгляду питань порядку денного.

Заслухали депутати звіт голови районної ради за рік роботи.

Внесли зміни до показників районного бюджету Буського району на 2017 рік.

Проголосували за надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам.
Підтримали звернення трудового колективу ДП «Буський лісгосп».
Затвердили Програму доступу населення до безоплатної правової допомоги Буського району на 2018 рік.
та прийняли районну програму підтримки філії ДП «Львівський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період в межах Буського району на 2017-2020 роки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше про прийняті рішення на сесії районної ради повідомимо у наступних публікаціях .

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top