Сьогодні, у День української писемності та мови, українці пишуть щорічний  радіодиктант

Сьогодні, у День української писемності та мови, українці пишуть щорічний  радіодиктант

9-го листопада, об 11-ій годині, на Українському радіо – Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Про це інформують у прес-службі Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Нагадаємо, у День української писемності та мови, українці пишуть щорічний диктант. Гасло цьогорічного диктанту #пишеморазом.

Перший радіодиктант національної єдності відбувся у травні 2000 року до Дня Кирила і Мефодія (24 травня) та з нагоди перепоховання Тараса Шевченка.

У 2014 році Київський університет імені Бориса Грінченка встановив рекорд України із наймасовішого написання радіодиктанту на одній локації.

Із 2015 року радіодиктант існує в телеверсії, а 2017 уперше відбувся стрім зі студії на Хрещатику, 26 у мережі Фейсбук. Але при тому залишається саме радіопродуктом.

Організатори закликають усіх охочих долучатись до проведення радіодиктанту.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top