Сьогодні у двох школах Буського району відбулось ЗНО з математики

Сьогодні у двох школах Буського району відбулось ЗНО з математики 

Сьогодні, 22 травня, по всій Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Першим предметом, який цьогоріч складають абітурієнти є математика.

У Буському районі ЗНО з математики відбулось у двох пунктах тестування: у ” Буській загальноосвітній школі 1 ступеня – гімназії -інтернаті імені Євгена Петрушевича при Львівському національному університеті ім. Івана Франка” та в опорному загальноосвітньому навчальному закладі “Красненська загальноосвітня школа 1-111 супенів №1”.

Участь у ЗНО взіли випускники шкіл із декількох районів Львівщини.

Сертифікаційна робота з математики налічує 33 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (6 завдань) та розгорнутою (3 завдання) відповіддю.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 15 червня 2018 року.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top