Сьогодні у Львові відкривається виставка витинанок нашої землячки Ірини Токарської

Сьогодні у Львові відкривається виставка витинанок нашої землячки Ірини Токарської

2 березня  у великому виставковому залі Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького у Львлові відкриється виставка витинанок Ірини Токарської.
Ірина Токарська навчалась в Олеській школі, закінчила Волинський університет імені Лесі Українки, вивчала слов’янські мови і навіть десять років викладала зарубіжну літературу, захоплювалася витинанкою і вже з 1996 року влаштовує свої виставки. Крім витинанки, малює на склі, творить графіку, ілюструє книжки.
Заради витинанки мисткиня скуповує тонни паперу і в канцелярських крамницях її вже добре знають. Тепер передає своє вміння учням львівської школи імені Шашкевича, де керує «Майстернею кольорових мрій».
«Дітям кажу : для того, щоб помилуватися роботою з паперу, для нас зрізали дерево. І це також треба пам’ятати. І цінувати», – вчить малечу слухати мову паперу авторка.
Жінка вже мала з десяток персональних виставок у Львові, Луцьку, Франківську. Однак доробки, зазвичай, дарує.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top