Сьогодні у Ріпнові освятили пам’ятник Героїні Небесної Сотні Ользі Бурій

IMG_0822Сьогодні у Ріпнові освятили пам’ятник Героїні Небесної Сотні Ользі Бурій

Саме 10 березня, 2 роки тому від ран, отриманих на Майдані у Києві, померла наша землячка Ольга Бура. Поховали її у Ріпнові. Сьогодні над її могилою височить особливий пам’ятник, який крізь роки буде для нас спомином про події Революції Гідності.

У день роковин пом’янути Олю прийшли односельчани, жителі Ріпнова та  Журатина. Прибули також голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Буської РДА Петро Мороз, голова  Буської районної ради Богдан Глова,  депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський , представники громадських організацій, районні ЗМІ.

IMG_0837Церемонію освячення пам’ятника  провели сім священиків на чолі із деканом Буського деканату УГКЦ о. Володимиром Залуцьким. Разом усією громадою помолились за упокій душ  Героїв Небесної Сотні та усіх воїнів-захисників, які поклали своє життя у боротьбі за Незалежність України.

“Україна завжди буде пам’ятати про своїх героїв” – про це говорили, згадуючи Ольгу Буру Олександр Ганущин, Богдан Глова і Петро Жукровський.

” Оля стала небесним ангелом і охороняє нашу сім’ю ” – крізь сльози говорила її сестра Катерина. Вона подякувала усім за підтримку та участь у поминальній молитві.

IMG_0838Після щирої молитви чисельна громада та навіть найменші надбужани, що прийшли з батьками, спільно виконали Гімн України. А жіночий вокальний колектив із Журатина присвятив усім Героям Небесної Сотні патріотичні пісні.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top