Сьогодні відбулося друге пленарне засідання третьої сесії VІІ-го скликання Буської районної ради. Традиційна “Розминка” тривала понад три години

Сьогодні відбулося друге пленарне засідання третьої сесії VІІ-го скликання Буської районної ради. Традиційна “розминка” тривала понад три години

Інтенсивність роботи депутатського корпусу VII-скликання наростає у геометричній прогресії… “Розминка” тривала понад три години!

Кожне з питань, які розглядалися на сьогоднішньому засіданні, варто висвітлити у окремій публікації, бо емоції та запал народних обранців під час обговорень”зашкалювали”

Фінансова кабала від енерго-монополіста

Розпочали засідання сесії із слухань представників Буського РЕМу, щодо порядку надання підприємствам району послуг з енергозабезпечення та обліку електроенергії.  Зазначимо, що питання до представників РЕМу ініціювали депутати спільно із соціально активними підприємцями Надбужжя. Підприємці скаржаться, що витрати на електроенергію через її постійне здорожчання стають надто високими, а умови отримання послуг з енергозабезпечення залишаються безальтернативними, тому що нав’язані приватними компаніями-монополістами.
Споживачі змушені підписувати угоди з енергопостачальником, оскільки їх поставлено перед вибором: або погоджуватися на умови монополіста, або залишитися без енергоносіїв.
Вимога енергопостачальних компаній платити за послуги наперед регламентується постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.
85f94e5d30fcНаселення, а також бюджетні установи та організації здійснюють оплату вартості обсягу спожитої електроенергії за фактичними показами засобів обліку. Для цих категорій споживачів поки що передбачено пільговий режим споживання електричної енергії, оскільки на законодавчому рівні встановлено джерела та механізм відшкодування збитків енергопостачальнику.  Проте юридичні особи та фізичні особи-підприємці сплачують за електроенергію на умовах передоплати. Депутати запитували чому підприємці змушені “кредитувати” енергопостачальників…але відповіді на це запитання на районному рівні отримати не вдалося.
У підсумку, зважаючи на звернення підприємців та пропозиції депутатів, Буська райрада зобов’язалася надіслати листи для розгляду до НКРЕ та у комітет Верховної Ради України, у відданні якого і є питання енергозабезпечення, щодо скасування авансової плати за електроенергію для даної категорії споживачів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top