Сьогодні відомий паралімпієць Антон Дацко отримав у Буську новий біометричний закордонний паспорт

Сьогодні відомий паралімпієць Антон Дацко , повернувшись із чергових змагань, отримав у Буську новий біометричний закордонний паспорт

Як ми уже розповідали у попередніх публікаціях, у Буському районному секторі  міграційної служби України у Львівській області кожного дня приймають 30-40 людей, бажаючих оформити біометричний закордонний паспорт. Більшість паспортів виготовляють протягом 20-ти робочих днів, хоча є і чимало охочих отримати паспорт терміново.

Сьогодні начальник Буського сектору міграційної служби Ігор Чиж вручив біометричний закордонний паспорт нашому відомому паралімпійцю Антону Дацку. Не зважаючи на свої можливості скористатися послугами міграційної служби у Львові, Антон обрав свій рідний Буськ. Сервісом залишився задоволений. Єдиним недоліком, як відзначив Антон, є недоступність приміщення для інвалідів на калясках, адже воно знаходиться на другому поверсі і самостійно без сторонньої допомоги добратись туди неможливо. Здолати стрімкі сходинки Антону допомогли  працівники міграційної служби, хоча і серед відвідувачів були бажаючі долучитись та ще й сфотографуватись з відомим спортсменом.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top