Сьогодні завершився тренувальний збір паралімпійської команди України з настільного тенісу, який проходив на базі Буської дитячо-юнацької спортивної школи.

Сьогодні завершився тренувальний збір  паралімпійської команди України з настільного тенісу, який проходив на базі Буської дитячо-юнацької спортивної IMG_0901школи

З початку березня, протягом 12-ти днів, 20 спортсменів та 4 тренери з Києва, Харкова, Запоріжжя, Чернігова, Херсону, Миколаєва, Івано-Франківська вдосконалювали свою майстерність і готувались до проведення чемпіонату України та до Паралімпійських ігор, які відбудуться у вересні цього року в столиці Бразилії Ріо-де-Женейро.

 

Тенісистів готує до спортивних змагань наш земляк, майстер спорту міжнародного класу з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, чемпіон Європи 2015 року Віктор Дідух. Саме він організував і обладнав приміщення залу усім необхідним для занять: спеціальним покриттям підлоги, професійними тенісними столами, освітленням і обігрівом.
Спортсмени умовами проживання та рівнем організації спортивних тренувань задоволені.

Після анексії Криму паралімпійська збірна України залишилась без тренувальної бази, яка знаходилась у Євпаторії. Тепер свої тренувальні збори паралімпійці проводять у нашому Буську. До початку вересня протягом кожного місяця сюди будуть приїжджати тенісисти з усієї України.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top