Солодкі гостинці для бійців АТО

Солодкі гостинці для бійців АТО

До дня Святого Миколая пластуни станиці Красне організували благодійну акцію по збору коштів на придбання солодощів для бійців АТО.

Також діти з різних куточків району (Красне, Олесько, Буськ, Заводське, Задвір’я, Полтва, Полоничі, Гутисько) малювали вітальні листівки, малюнки, робили чудових ангеликів, щоб проявити свою любов і турботу до наших героїв.

Пакуванням гостинців для бійців займалися виховними станиці: станична Людмила Гураш, Віра Крегул, Надія Кішай, Наталя Сапріянчук, Олена Баран, Ірина Палка. Загалом ми підготували 70 подарунків нашим захисникам, щоб і вони відчули затишок зимового свята.

Також хочемо подякувати нашому пласт – приятелю, Богдану Романовичу Козаку, який радо надав нам ще 50 подарунків.

Маємо надію, що ці солодкі гостинці і щирі дитячі слова вітання принесуть радість і щастя нашим бійцям. Адже Святий Миколай потрібен дорослим не менше, ніж дітям.

Старшопластунка  Олена Баран,

 зв’язкова УСП Станиці Красне

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top