Спалювання сухої трави – загроза не лише для екології, але й для людського життя

Спалювання сухої трави – загроза не лише для екології, але й для людського життя

Навесні, коли сходить сніг і оголюється ґрунт, а температурні показники підвищуються, горе-господарі розкладають вогнища сухої рослинності спалюючи при цьому різний непотріб.
Такі дії часто призводять до неконтрольованого поширення вогню на відкритих територіях, що може перерости у масштабні пожежі в природних екосистемах.

Пожежі в екосистемах шкодять довкіллю, тваринному та рослинному світу, а дим небезпечний для здоров’я людини.
Сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації закликає суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.
Нагадуємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків особи, винні у підпалі, несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 170 гривень до 1190 гривень.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top