Спасибі вам за спокій вдома

Спасибі вам за спокій вдомаimage

Під такою назвою в Ожидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено зустріч з односельчанами-воїнами АТО.
В гості до учнів 5-11 класів завітали воїни-земляки: Романишин Назар Володимирович, Лущанець Володимир Євгенович, Діжак Василь Ярославович, Гаврилич Дмитро Романович, Мілер Іван Володимирович .
До зустрічі із захисниками школярі підготували змістовну концертну програму. Патріотичні пісні «Молитва за Україну» та «Нашим героям» прозвучали у виконанні дуету у складі Дрозд Оксанки і Дрозд Марічки. Гарячі оплески дарували присутні виконавцям Янів Олі та Яніву Володимиру за пісні «Прошу в неба», «Заспіваймо пісню за Україну».
image_(1)Також діти говорили про те, що вони розуміють , хто у всі віки нас принижував, забирав у нас історичну правду, нищив нашу мову, а зараз хоче забрати і волю, і європейський вибір.
Хвилиною мовчання зал вшанував пам’ять усіх загиблих у цій неоголошеній війні на сході нашої держави.
У своїх виступах гості розповідали про тяжкі будні воїнів АТО, про величезну роль допомоги волонтерів, а також важливість моральної підтримки населенням, зокрема, й завдяки листам-оберегам, малюнкам, сувенірам від дітей. Хлопці передали школі прапор з передової з підписами воїнів.
Ще довго школярі не відпускали гостей і після закінчення зустрічі, фотографувалися на згадку, розпитували, розглядали одяг, дякували та запрошували і надалі приходити до школи.

Педагог-організатор 

                                                                                                                                                                                Дрозд Г. Р.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top