Спортсмен із Севастополя розповів, як до нього ставляться у Росії через український паспорт

603204

Український плавець Андрій Говоров, який є уродженцем Севастополя, розповів, з якими труднощами йому та його рідним доводиться стикатись через анексію Криму.

Напередодні спортсмен став переможцем на дистанції 50 метрів батерфляєм на етапі Кубка світу, що відбувався у Москві.

23-річний Говоров розповів, що був здивований недружнім ставленням до себе в Казані та у Москві, пишуть “Факти“.

За словами спортсмена, відкрито агресію до нього ніхто не виявляв, але недружні погляди він ловив на собі регулярно.

Багато російських спортсменів, знаючи, що я родом з Криму, дозволяли собі недоречні жарти та шпильки. Але я на це не реагував. До речі, при пред’явленні паспорта, оформленні протоколів у Москві постійно запитували, чому не поміняв паспорт. “У мене така політична позиція, — відповідав. — Чому я повинен слідувати якимось іншим переконанням? Маю свої переконання, і Крим — це Україна,
— розповів спортсмен.

Говоров також поділився тим, які труднощі виникають у нього та його рідних через анексію Росією Криму.

“Батьки зараз намагаються перебратися в Дніпропетровськ. Ніхто з нашої родини від українського громадянства не відмовлявся і робити це не збирається. Мама ніяк не може продати в Севастополі квартиру, оформити необхідні документи”, — розповів Андрій Говоров.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top