Стало відомо, хто другий пацієнт із COVID-19 на Львівщині

Стало відомо, хто другий пацієнт із COVID-19 на Львівщині

Другим пацієнтом на Львівщині у якого підтвердили коронавірус є жінка 1969 року народження (51 рік). Цю інформацію повідомив в.о. директора Центру громадського здоров`я Ігор Кузін.

Вчора, 22 березня, МОЗ підтвердило другий випадок інфікування COVID-19 на Львівщині. Станом на 13:30 в ЛОДА не знали особи пацієнта із діагнозом коронавірус.

На Львівщині підтверджені два випадки інфікування COVID-19. Першим пацієнтом на Львівщині із діагнозом коронавірус є лікар, який повернувся із Німеччини. Чоловік разом із своєю дружиною зараз на самоізоляції.

Як повідомив в.о. керівника обласного департаменту охорони здоров’я Андрій Васько, загалом на Львівщині за весь час із підозрою на COVID- 19 звернулося 104 людини. 61 пацієнт зараз на лікуванні в інфекційній лікарні. 32 людей на самоізоляції. В 11-ти не підтвердили коронавірус.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top