Старшокласники Буської школи №1 побували у Музеї визвольної боротьби

Старшокласники Буської школи №1 побували у Музеї визвольної боротьби

Напередодні Дня захисника України учням Буської ЗОШ І-ІІІ ст № 1 випала чудова нагода почерпнути для себе багато нового та цікавого про нелегкий шлях українського народу у період визволення .

Нам  було запропоновано відвідати Музей  визвольної боротьби.  Цей музей є однією з підструктур “Львівського історичного музею”. Це порівняно молода структура, якій на наступний тиждень виповниться  5 років. Нам провели дуже цікаву та змістовну екскурсію, у якій розповіли і про саму історію музею і про певний період у нашій історії. Музей визвольної боротьби складається з чотирьох залів, у яких відображено сторінки історії ХХ ст. Екскурсовод детально розказав нам про українських січових стрільців, занурив нас у події за часів української повстанської армії,  згадали про героїзм шістдесятників. Музей багатий  різного роду експонатами. Є чимало погрудь  героїв,  їхні особисті речі а також величезна кількість фотоматеріалів та документів.

Наступним нашим пунктом був музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького». Це місце, яке не залишило жодного байдужим. Тут розповіли про діяльність цього слідчого ізолятора. Надзвичайно цікавим було почути та глянути на умови, у яких тримали в’язнів, про одиночні камери, про жорстоке ставлення та покарання політичних активістів. Зі сльозами на очах ми перечитували спогади людей, які відбули ті всі муки та ув’язнення.

Правду кажуть, що, коли народ забуває свою історію, вона має здатність повторюватись. Такі заклади змушують  нас,  молодь,  задуматись та цінувати те, що маємо.

Учениця 11- Б класу Стадник Олена

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top