Старшокласники шкіл Надбужжя під час зимових канікул побували в гостях у захисників України

Старшокласники шкіл Надбужжя під час зимових канікул побували в гостях у захисників України

Вже другий рік поспіль у Буському районі успішно співпрацюють військові підрозділи та юнаки випускних класів. 4 січня 2016 року за сприяння керівника відділу освіти Буської РДА Богдана Глуховецького та голови спілки ветеранів ЗСУ Буського району Володимира Луженцова одинадцятикласники Топорівської, Тур’янської та Сторонибабської шкіл на зимових канікулах мали можливість відвідати навчальний центр Національної гвардії України та Окремий ремонтно-відновлювальний полк, які розташовані у місті Золочів.
Розпочалась екскурсія із покладання квітів до могили загиблих солдатів, яка розташована на території навчального центру. Захоплюючою була розповідь офіцера про історію військової частини. Хлопці мали можливість побачити побут військовослужбовців, відвідали солдатську казарму, приміряли військову амуніцію, потримали в руках стрілецьку зброю, спробували, чим харчують захисників України у солдатській їдальні.

З особливою увагою розглядали юнаки вибухові пристрої, сучасні міни та спостерігали за роботою БТРу. Спеціально для них було продемонстровано навчальне заняття з дресированими військовими собаками.
У другій половині дня майбутні захисники нашої держави відвідали ще одну військову частину – це Окремий ремонтно-відновлювальний полк. Юнаки побачили справжню бойову техніку, привезену зі Сходу України і яка потребує капітального ремонту, після якого знову повернеться в зону АТО: танк,и БТРи, БМП, тощо.

Сусол М.Б.,

вчитель предмету «Захист Вітчизни»

НВК «Топорівська ЗОШ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top