Стратегію розвитку Буського району на 2017-2020 роки затвердили на сесії Буської районної ради

Стратегію розвитку Буського району на 2017-2020 роки затвердили на сесії Буської районної ради

3 липня на сесії Буської районної ради депутати проголосували за затрвердження  “Стратегії розвитку Буського району на 2017- 2020  роки”. З основними тезами Стратегії депутатів ознайомив перший заступник голови РДА Олег Ільків.

У “Стратегії розвитку Буського району на 2017- 2020  роки” проаналізовано соціально-економічне становище району, виявлено сильні та слабкі сторони, досліджено потенційні можливості та загрози в контексті внутрішніх та зовнішніх умов.

Її мета полягає у визначенні ключових проблем району, у окресленні пріоритетів політики органів влади з погляду загальнонаціональних і місцевих потреб та інтересів району на найближчі роки.

МЕТА, ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ БУСЬКОГО РАЙОНУ

Місією Стратегії є підвищення якості життя мешканців Буського району, створення умов для їх самореалізації та розвитку.

У випадку успішної реалізації Стратегії мешканці району матимуть ефективну систему охорони здоров’я та соціальних послуг, широкі можливості для успішної реалізації професійних, освітньо-культурних та духовних сподівань, проживатимуть у чистому середовищі та демократичному суспільстві.

Основою реалізації Стратегії є сталий та збалансований економічний розвиток Буського району як передумова збільшення доходів населення та забезпечення соціальних гарантій, підвищення якості послуг та покращення навколишнього середовища, а також генерування та впровадження нових ідей та проектів розвитку.

Головним завданням Стратегії та її цілей є створення для мешканців, організацій і підприємств регіону, внутрішніх та зовнішніх інвесторів таких можливостей, які дадуть їм змогу реалізовувати власні проекти, створювати високооплачувані робочі місця, отримувати доходи та допомагати наповнювати бюджет.

Тільки вільна ринкова конкуренція та приватне підприємництво є надійним інструментом реалізації мети. Роль влади – створити умови для ринкової конкуренції та захистити соціально вразливі верстви населення.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top