Студентів запрошують до участі у першому IT-гранті від Apple на навчання в Україні

Студентів запрошують до участі у першому IT-гранті від Apple на навчання в Україні

Студентів запрошують до участі у першому IT-гранті на навчання в Україні. Розмір гранту – 10 000 грн. Стаття переможця буде опублікована на сайті (https://ilounge.ua/blog) з зазначенням автора, що стане хорошим приводом заявити про себе!

Що ж саме знадобиться для участі, і які умови?

Якщо ви є громадянином України, студентом ВНЗ і у Вас є непереборна пристрасть до навчання – не пропустіть можливість поборотися за грант розміром в 10000 грн.! Напишіть статтю обсягом в 3 000 – 15 000 символів, на одну із запропонованих тем:

* iPhone 20 – яким буде головний гаджет Apple до 2029 року?
* Вектор розвитку Apple – якими будуть гаджети компанії через 10 років?
* ТОП революційних гаджетів за останні 3 роки
* Гаджети майбутнього, які здатні полегшити життя – які вони?
* Як компанія Apple змінила світ?
Написана стаття повинна бути унікальним виразом ваших авторських ідей і думок, містити інноваційні точки зору (розповідати про щось новому). Також важливо, щоб вся фактична інформація, яку ви будете використовувати в написанні була достовірною і точною. Вибирайте тему – і творіть! Але варто поспішити, кінцевий термін прийому готових статей – 1 грудня. Якщо вас зацікавила пропозиція, пройдіть за посиланням нижче, щоб детальніше дізнатися про всі формальності і деталях конкурсу.

Деталі конкурсу за посиланням: https://ilounge.ua/grant

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top