Студентів запрошують взяти участь у конкурсі «Розумним бути модно» на отримання грантів на навчання в ЗВО

Студентів запрошують взяти участь у конкурсі «Розумним бути модно» на отримання грантів на навчання в ЗВО

Студентам Львівщини пропонується прийняти участь в всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Автори кращих есе отримають грошові винагороди.

Студентам, які навчаються в закладах вищої освіти Львівщини, пропонується прийняти участь в всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Стати конкурсантом має змогу кожний охочий студент, що здобуває вищу освіту в закладі-офіційному учаснику конкурсу. З повним переліком ЗВО та правилами написання робіт можна ознайомитися за  посиланням.
Для участі в конкурсі студентам пропонується написати есе на тему:
«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»
Питання необхідно розглядати за напрямом, обраним на власний розсуд серед запропонованих. Роботи приймаються до 30 вересня 2019 року. Їх кількість може бути необмежена від одного автора. Але кожна буде проходити ретельну перевірку на плагіат.
Студенти переможці отримають гранти на навчання у вигляді грошових коштів. Їх сума буде дорівнювати вартості навчання студента переможця за 10, 6, 3 місяці навчання. За умови, якщо переможець навчається на контракті. Якщо це студент державної форми навчання, він отримає за відповідний термін стипендіальне забезпечення. Витратити грошовий грант можна за власним розсудом.
Конкурс проводитися компанією «Open Media Group» та медіа ресурсами:
• likar.info – Інформаційний портал про здоров’я та медицину;
• e-kvytok.kiev.ua – Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
• uaua.info – Інформаційний портал для батьків про дітей;
• nadra.com.ua – Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top