Субсидії за травень-червень будуть нараховані заднім числом, – департамент ЛОДА

Субсидії за травень-червень будуть нараховані заднім числом, – департамент ЛОДА

Незважаючи на затримку з перерахунком субсидій, вони будуть нараховані заднім числом за травень-червень.
Про це сьогодні на прес-конференції повідомив начальник відділу житлових субсидій, соцвиплат та допомог департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Гельбич.

Він зазначив, що починаючи з травня розмір субсидії визначається, виходячи з доходів не за минулий рік, а за чотири квартали, які передують двом місяцям до перерахунку або звернення громадян щодо отримання субсидій.

«Із травня органи соцзахисту масово почали робити перерахунки на наступний календарний рік. При цьому береться дохід за три останні квартали минулого року і за перший квартал цього року. Але по всій Україні у травні субсидії жодній людині не були перераховані через те, що Державна фіскальна служба не надала інформації про доходи осіб за І квартал цього року. Така інформація надійшла тільки на початку червня. Також затримка у перерахунку субсидій була зумовлена тим, що з 1 квітня у нас незначно піднялася вартість газу, через що теж треба було робити перерахунок. Відповідно, ця робота продовжується досі. Але навіть якщо перерахунок буде зроблений тепер, у липні, все-рівно субсидія буде нарахована заднім числом за травень-червень», – запевнив Василь Гельбич.

За його словами, субсидії перераховують автоматично, але у деяких випадках громадянам доведеться самим повторно подавати документи.

«Якщо орган соцзахисту не може взяти інформацію про дохід автоматично – є такі проблеми, якщо людина отримує пенсію в іншій області або іншому районі, або військову пенсію або доходи в певній організації, де не хочуть давати на наш запит інформацію, – тоді людина самостійно має цю довідку донести.

Також потрібно буде подавати самостійно документи, якщо людина орендує житло. У такому випадку субсидія призначаються тільки на рік, і після року людина знову має подавати повний пакет документів. Окрім того, повторно подається субсидія на тверде паливо – якщо в помешканні відсутнє теплопостачання, субсидія дається на руки. Це найбільш поширено у сільській і гірській місцевостях. Відповідно, людині через рік потрібно повторно подавати заяву на субсидію. І третій випадок – якщо у сім’ї стались якісь зміни, хтось виписався, хтось прописався, встановили індивідуальне опалення, відбулася зміна надавача послуг. У такому випаду потрібно подавати нову заяву на отримання субсидії», – зазначив він.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top