Сучасний рентген апарат доставили до Буської ЦРЛ

Сучасний рентген апарат доставили до Буської ЦРЛ

Як ми повідомляли раніше, для потреб громади Буського району було придбано сучасний рентген апарат. Сьогодні, 20 грудня, цей медичний спецприлад доставили до КНП “Буська ЦРЛ”.

Зазначимо, що кошти на таку справді необхідну річ збирали усією громадою, а саме: з районного бюджету – 982тис. грн; кошти Буської ЦРЛ – 1млн.грн.  та місцеві ради надали 810 тис. грн.(Куткірська – 30тис.; Красненська – 150 тис.; Ожидівська – 70 тис.; Милятинська – 70 тис.; Утішківська – 40 тис.; Андріївська – 50 тис.; Балучинська – 40 тис.; Боложинівська – 40 тис.; Кутівська – 40 тис; Соколянська – 50 тис.; Задвір”янська – 30 тис. та Буська – 200 тис.грн.)

Детальніше про нову медтехніку почуєте сьогодні, 20 грудня, у Новинах на БуськомуРадіо 87.5FM у розмові з керівником Буської ЦРЛ Володимиром Замрозом. А розгорнуте інтерв”ю про зміни, які чекають на районну лікарню найближчим часом, почуєте згодом. Пильнуйте за нашими анонсами!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А це наш “старенький” рентген апарат, йому вже більше чотирьох десятків років!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top