Сумна історя одного з-поміж тисяч наших воїнів-захисників

Сумна історя одного з-поміж тисяч наших воїнів-захисників4565

Військовослужбовець збройних сил України, Віталій Шафранський, житель с. Плугів, сусіднього Золочівського району загинув під Маріуполем в неоголошеній війні, залишив по собі трьох малих синів та молоду дружину без засобів для існування.
Ця історія потрапила в поле зору працівників Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги під час виїзного прийому громадян в Золочівському РЦ СССДМ, де   під час спілкування працівник довідався наступну історію.

12 лютого 2015року, з с. Плугова Золочівського району був мобілізований на військову службу Віталій Шафранский у якого, 10 червня 2015 року народилася третя дитина – син.

Та не довго доля давала радіти батьку, вже 18 липня 2015 року під час виконання військового обов’язку внаслідок кульового поранення голови він помер . Золочів’яни памятають , як волонтери збирали кошти на машину і пальне, щоб привезти тіло героя з Маріуполя, як його на колінах зустрічали односельці, який був багатолюдний похорон…

Пройшов час і всі забули про героя і його родину. Чиновники відмовились надавати родині статус “Члена сім’ї загиблого” учасника бойових дій. Молода дружина героя Оля з трьома синами: шестирічним Артемом, п’ятирічним Віталієм  та однорічним Дмитром змушені шукати притулку в смт. Поморянах у своїх родичів.

Працівники Буського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги прийняли документи від Золочівських колег та почали розглядати можливість призначення адвоката за державні кошти для відновлення справедливості для бідолашної сім’ї. Про результати захисту повідомимо читачів інтернет видання Буського Радіо у наступних дописах.

Коли ви потребуєте правової допомоги то завжди можете звернутися в м. Буськ вул. Петрушевича 8, або за телефоном – 0976619964. Спеціалісти Буського місцевого центру безоплатної правової допомоги обслуговують громадян Буського, Бродівського, Кам’янка – Бузького, Золочівського та Радехівського районів.

  Директор

Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Скочко І. Я.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top