Свої права ти добре знай, їх шануй та захищай!

Свої права ти добре знай, їх шануй та захищай!

«Знати свої права – означає вже на половину володіти ними».

Саме під таким гаслом в дошкільному навчальному закладі «Калинонька» з  07.12.- 11.12.2015р. був проведений «Тиждень правового виховання».

Тиждень правового виховання проводився із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова та  театралізована діяльність, читання художніх творів, моделювання ситуації та їх розв’язання. В усіх дошкільних групах були проведені підсумкові тематичні заняття з основ правового виховання дітей («Мама – сонечко в сім’ї», вих..Терепа О.І., «Хай знає кожна дитина мала, що в неї є різні права», вих..Катерчак Н.І., «Права людини», вих..Горошко Ж.Є., «Знай свої права», вих.. Дехтяренко О.В., «Ми збираємось в дорогу, жабеняті на допомогу», вих..Кузьма М.Я.)

А свої права на щасливе дитинство та захист від фізичного та психологічного насильства дошкільнята відтворили в малюнках на тему «Ми хочемо в мирі зростати».

Продовж тижня проводилась робота з батьками через групове та індивідуальне консультування, анкетування,  інформаційні стенди.

В рамках тижня було проведено анкетування педагогів на тему «Права дитини». Також вихователі отримали консультації «Конвенція ООН про права дитини», «Правове виховання дошкільників – обов’язкова умова формування життєвої компетенції дошкільників». Під час тренінгових занять « Правові аспекти виховання особистості» (вихов –методист Миляновська Г.Ф.), рольової гри «Стосунки рівності і поваги»( завідувач Ситник В.В.) педагоги знаходили правильні відповіді для вирішення проблемних ситуацій щодо дотримання прав дітей.

Хочеться зазначити, що ми – дорослі, зобов’язані згідно норм моралі та права виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім’ї та родини, свого народу і своєї Батьківщини.

Вікторія Ситник,

завідувач ДНЗ

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top