Священики з Полонич та Новосілок взяли участь у науковій конференції «Ідеї о. Маркіяна Шашкевича та Собор руських учених» та відвідали виставку «Невідомий Шашкевич. Одкровення»

Душпастирі з Полонич та Новосілок взяли участь у науковій конференції «Ідеї о. Маркіяна Шашкевича та Собор руських учених» та відвідали виставку «Невідомий Шашкевич. Одкровення»

На запрошення Галини Корнєєвої, керівника Інституту-заповідника ім. Маркіяна Шашкевича, кандидата історичних наук, священнослужителі о.Володимир Залуцький та о.Юрій Годісь 29 листопада взяли участь у роботі наукової конференції «Ідеї о. Маркіяна Шашкевича та Собор руських учених», відвідали разом з іншими запрошеними (митцями, художниками, музейниками, поціновувачами мистецтва) виставку в Мистецькому Просторі «Невідомий Шашкевич. Одкровення…».
Ця виставка є унікальною, зокрема тим, що була представлена рідкісними експонатами – іконами XVII-XVIII ст., перед якими у молитвах прибігали до Господа десятки тисяч людей і не одне покоління українських родин. А також тим, що відвідувачі мали чудову нагоду не стільки споглядати ці безцінні духовні пам’ятки, але й спільно перед ними скласти щиру молитву Творцеві.
Атмосфера виставки дозволила поринути у славні часи служіння і творчості великого просвітителя Галичини. «І це тільки маленька частинка з багатого надбання музейників» – сказала дослідниця і великий знавець спадщини Шашкевича та просто високоосвічена людина Галина Корнєєва.
Подібні виставки притягують цінителів невмирущого мистецтва. У такому високодуховному колі завжди є чудова нагода для спілкування, обміну думками та нових знайомств.

За матеріалами Степана Сохнацького

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top