Святий Миколай із численною когортою помічників завітав у Новомилятинський дитячий будинок “Добре серце”

 Святий Миколай із численною когортою помічників завітав у Новомилятинський дитячий будинок “Добре серце”

Свято Святого Миколая найбільш очікуване для усіх маленьких українців. Напередодні  дітлахи пишуть листи зі своїми побажаннями та клеять їх на вікнах або вкидають до поштових скриньок. В передсвяткові дні вони згадують усі свої хороші та погані вчинки. Тоді ж за гарну поведінку Миколай приносить подарунок, а бешкетникам може дістатись і різка.

В ніч на 19 грудня Святий Миколай приходить до кожної дитини й кладе під подушку свій дарунок. Це улюблене свято для всіх дітлахів, а особливо для тих, у кого немає рідних. Цим діткам потрібна особлива увага та турбота.

Вчора, 19 грудня, в день Святого Миколая делегація посадовців Буського району, вже традиційно, завітала до діток з Новомилятинського дитячого будинку «Добре серце». Голова районної ради Богдан Глова, перший заступник голови Буської РДА Олег Ільків, заступник голови райради Роман Фурда привезли дітям солодощі та футбольні м’ячі. Олег Ільків також вручив директору дитячого закладу квитки для усіх діточок на показ новорічної циркової вистави у Львівському цирку.

 

Вихованці “Доброго серця” зустріли поважних гостей колоритним концертом-виставою. Вони розповідали віршики та співали пісні для Миколая.

 

 

 

 

 

 

– Є люди з добрим і щирим серцем, є люди з бажанням допомагати та творити добро, які до нас приходять. Цим людям небайдужі діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, – зазначив  директор дитячого будинку Володимир Пристач. Він також розповів що ще напередодні дня Святого Миколая до вихованців «Доброго серця» завітали з щедрими дарунками  благодійники і меценати, як давні знайомі так і зовсім нові.

Серед них:

–  активістки Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина», разом з головою організації Іриною Сех, із святковою програмою до Дня Миколая та подарунками.

– Благодійна організація «Турбота в дії» з розважальною концертною програмою та подарунками.

– представники меблевих фірм Буського району з подарунками для дітей.

– громадська спільнота с.Н.Яричів з цікавою розважальною програмою та зоовиставою.

– отець Володимир з церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці, що на Сихові м.Львова, з подарунками для дітей.

– ТзОВ «Домен – Друк» під керівництвом Галецької Наталії Василівни привезли цілий мікроавтобус солодощів, фруктів та речей.

 

 

 

 

 

 

Також, напередодні відбулася цікава зустріч з студентами Львівського університету, під час якої вихованці разом із спудеями пекли смачну піцу.

Щедрий Святий Миколай виконав усі побажання дітей, які були записані у листах. Помічниками цього року були й представники «Баркому» під керівництвом Ковальчук Ірини; депутат обласної ради Петро Жукровський та військовий комісар Львівської області, полковник Олександр Тіщенко, останній до слова, завжди відгукується на всі потреби дітей, цьогоріч придбав для дітей комп’ютерну техніку.

Вихованці дитячого будинку «Добре серце» щиро дякують всім помічникам Миколая за доброту та щедрість.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top