«Святий Миколай – воїнам АТО». Красненські школярі передали подарунки воїнам АТО на Схід

«Святий Миколайвоїнам АТО»

Кожного року в ніч на 19 грудня мільйони дітей з нетерпінням чекають на подарунки під подушкою від Святого Миколая.  Церква прославляє Миколая Чудотворця як швидкого помічника усім, хто опинився в біді та скорботах. Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, що подорожують, допомагає бідним у скруті.
Учні Красненської школи №1 завжди охоче беруть участь у акціях на підтримку воїнів АТО, не став винятком і цей рік. Напередодні свята Миколая у школі розпочалась акція «Миколай – воїнам АТО». Учні підготували маленькі пакуночки з солодощами та мандаринами, намалювали малюнки, написали листи подяки та підтримки для наших Героїв.
Всі зібрані подарунки діти передали добре знаному у Надбужжі волонтеру п. Вороновському, який разом з товаришами поїде на Схід, привітати наших захисників зі святом Миколая.

Інфрмаційні матеріали із сторінки у соц.мережі Ірини Дусан, педагога-організатора 

Красненської ЗОШ №1 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top