Святий Миколай завітав до дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування

Святий Миколай завітав до дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування

Гамірно та весело було сьогодні, 15 грудня, у районному народному домі Буська. Тут служба у справах дітей спільно з відділом культури та туризму райдержадміністрації організували святкове дійство для дітей пільгових категорій.
Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, вихованці ДБСТ та «Доброго серця» переглядали мульфільми,

вчилися під час майстер-

класів вирізати з паперу сніжинки та ангелят для захисників України, малювати зимових персонажів казок.
Кожна дитина цього дня отримала чудовий настрій, солодощі, привітання і побажання від керівників органів влади та Святого Миколая.
Голова районної державної адміністрації Петро Мороз, його перший заступник Олег Ільків, заступник голови районної ради Роман Фурда стали на час проведення свята помічниками Святого Миколая та разом з Чудотворцем роздавали дітлахам подарунки.

Звертаючись до дітей, Петро Мороз і Роман Фурда побажали маленьким бущанам бути повсякчас слухняними, добрими і щирими, тоді завжди до них приходитиме Святий Миколай з подарунками. А ще вони мають вміти дружити і поважати старших, бути чесними і радісними, зростати патріотами своєї держави.
Діти впродовж свята співали, танцювали, розповідали вірші і за це також отримували від Святого Миколая подарунки.
На завершення казкового дійства, хлопчики та дівчатка, їх наставники спільно написали листа українським воїнам, які вдень і вночі захищають нашу країну на сході від ворогів.
Разом з листом захисникам України діти передадуть ангелів-охоронців, яких виготовили сьогодні з паперу власноруч.

http://busk-rda.gov.ua/

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top