Свято бабусь у Красненській школі №1

 

  Свято бабусь

Цього квітневого тижня учні Красненської школи №1  вшановують Рід. Адже родина є одним з найважливіших чинників розвитку гармонійної особистості.

Учні 2-А класу разом з класним керівником Павлішак Наталією Орестівною провели чудове свято, присвячене найдобрішим, найкрасивішим та найріднішим бабусям.

20160405_11420120160405_121152  Актовий зал наповнювався сучасними естрадними піснями про бабусь, чудовими поетичними рядками та сценками з життя. Всі присутні мали змогу переконатись, наскільки важливими в житті малят є їхні бабусі, мами їхніх мам і татів. Одна з мам взяла участь у святі, продекламувавши вірш-подяку своїй матері за турботу про всю їхню родину.

Окрасою свята стали таночки.

20160405_113837

 

 

Фінальною була  сценка онука та дідуся Старосельських.  А останнім акордом-пісня у виконанні дідуся та класного керівника Наталії Орестівни. Всі бабусі отримали чудові весняні подарунки, які виготовили діти разом з учителькою.

 

Всі гості свята переконались, наскільки важливою для людини є родина, батьки, бабусі й дідусі і наскільки сильно люблять своїх рідних другокласники.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top