СВЯТО КНИГИ В ТОПОРОВІ

СВЯТО КНИГИ В ТОПОРОВІ

Не дивлячись на широкий спектр послуг, які надають відвідувачам сучасні бібліотеки, однією з основних їхніх функцій було і залишається пропагування української книги. Бо хто би там що не казав на користь новітніх інформаційних технологій, переконана: вони вдало доповнюють, але аж ніяк не замінюють традиційної книги з її особливим настроєм, колоритом та книжковим ароматом. А що вже говорити про живе спілкування з автором книги!

Отож, трохи про живе спілкування з митцем. Така зустріч відбулася у стінах Топорівського Народного дому та сільської бібліотеки. До топорівських школярів завітала відома на Бущині поетка, вчителька Красненської ЗОШ № 1 Валентина Лотоцька. А організувала цю зустріч Буська районна бібліотека, яка продовжує проводити у жовтні в бібліотеках РЦБС заходи з циклу «Свято української книги». Повний зал допитливих дитячих поглядів, позитивні емоції та тепла атмосфера – ось що чекало нас у Топорові. Пані Валентина залюбки розповіла про себе та свою творчість, прочитала вірші із поетичних збірок «Щастя з присмаком неба», «Пелюсткові зливи» та «Шури – бури – чари». А на завершення авторка відповіла на запитання учасників зустрічі та власноруч підписала книги усім охочим.

У розмові з нами пані Валентина висловила приємні враження від оновленого приміщення Топорівської сільської бібліотеки та Народного дому. Цілком погоджуюсь з нею, адже це справді сучасний заклад культури, куди хочеться прийти ще і ще. І важливу роль у формуванні привабливого іміджу цього культурного осередку відіграють професійні якості його працівників –завідувачки бібліотеки Ольги Чикальської та директора Народного дому Оксани Таланчук.

Л.Вовк, зав. методичного відділу Буської ЦРБ

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top