Свято “Кожна мама – ангел-охоронець” відбулось у Красненській школі №1

 Свято “Кожна мама – ангел-охоронець” відбулось у Красненській школі №1

    Квітує травень, оспіваний у піснях, у небесній блакиті дзвенить пташиний спів, травами і квітами замаїлася земля, а теплий весняний вітер приносить до нас Свято Матері.
    Здавна травень називали місяцем Божої Матері. Саме в цей час і дорослі, і діти несли до церкви квіти, співали пісні, в яких прослаляли жінку, що привела на Землю Ісуса Христа. 
 Мама, мамочка, матуся… Скільки ніжності, тепла і любові у цьому слові, що називає людину, яка для всіх найближча, найдорожча, найрідніша.
   Напередодні такого світлого дня, учні 6-А класу Красненської ЗОШ № 1 організували родинне свято «Кожна мама – ангел-охоронець!» для своїх рідних матерів.
   Діти старанно готувалися та в дарунок підготували вірші, пісні, інсценізації, танці та смішинки. Особливе місце у святі мала молитва до Матінки Божої за усіх матерів світу. Наостанок дівчата затанцювали ніжний танок, під керівництвом художнього керівника Козак М.Б., який став своєрідною окрасою свята.
  Звісно ж, не обійшлось без подарунків. Незадовго до свята шестикласники власними руками виготовили для кожної мами кошик з квітами з гофрованого паперу, а у кожній квіточці сховали цукерку. Такі солодкі подарунки діти вручили мамам та подякували за всю їхню доброту, щоденну працю та величезну любов.
 Салабай Юлія Юріївна, класний керівник 6-А класу

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top