Свято Миколая відбулося у дитячому будинку змішаного типу “Добре серце”

Свято Миколая відбулося у дитячому будинку змішаного типу “Добре серце”

Для 36 дітей, більшість з яких опинилися в складних життєвих обставинах і виховуються у дитячому будинку “Добре серце” с.Новий Милятин у середу, 19 грудня, відбулося Свято Миколая.

Під час двогодинного новорічного дійства діти співали, танцювали, розповідали вірші, жартували, обіграли сценку, показали глядачам, що вони талановиті, слухняні та заслуговують на подарунки до Дня Святого Миколая.
За чудові виступи заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сай подарувала дітям настільні ігри (шашки, доміно, мозаїку, лото), а голова районної ради Богдан Глова разом з своїм заступником Романом Фурдою вручили дітям солодкі подарунки.
Сприяла організації свята у дитячому будинку Служба у справах дітей РДА .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top