Свято прощання з дитсадком відбулось у “Берізці”

Свято прощання з дитсадком відбулось у “Берізці”

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто в ДНЗ «Берізка» м. Буськ пройшло прощання з дитсадком.SAM_2140
Тут зібралось багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, працівники ДНЗ, відділу освіти – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців – майбутніх школяриків, яких в цьому році, аж – 27.

Зусиллями педагогічного колективу та зокрема, вихователя старшої групи Забронської Н.І., музичного керівника Литвин Л.М., Наконечної О.М. організовано цікаве свято, яке запам’ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у нашому садочку. Випускники, які парами урочисто ввійшли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сукнях, хлопці, як справжні кавалери, – у краватках.

SAM_2072SAM_2119

Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Багато хороших слів було сказано в цей день в адресу всім працівникам ДНЗ, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

З вітальним словом до маленьких випускників звернулася завідуюча дитсадка Домбровська Н.Р., яка побажала діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі.Приємним подарунком для усіх був запальний танець матусь, та дефіле маленьких моделей.
…Швидко і непомітно минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!

Надія Домбровська, завідувач ДНЗ

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top