Свято”Щастя бути разом” відбулось у Красненській школі №1

Щастя бути разом

Майже три з половиною тисячі років тому на кам’яних таблицях, які отримав пророк Мойсей від Бога на горі Синай, було висічено слова: «Шануй батька твого й матір твою, щоб добре тобі було та щоб довголітнім ти був на землі».
Саме ці слова стали стимулом до організації свята під назвою «Щастя бути разом», яке підготували учні 5-х класів Красненської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 та їх наставники.
Юні актори подарували своїм рідним багато позитивних емоцій, щастя, розчулили серця своїх татусів і мамусь, дідусів і бабусь. На завершення класні керівники Роман-Ярошевська Ю.П. та Магера І.І. заспівали відому пісню «Без коріння сохне все живе». Адже де б ми не були, куди б не закидала нас доля, завжди хочеться повернутися до рідного батьківського порога.
Не можна не погодитися з цією думкою, а тільки усім родинам побажати: хай же будуть батьківські руки сильними, а душі – зрячими, хай поруч із матір’ю завжди йтиме батько, хай кожна дитина, яка приходить у цей світ, матиме ці два крила не задля того, аби літати, а щоб упевнено ходити по землі. І нехай над нами завжди лагідно світить тепле сонце і буде мирне небо над головою.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top