Свято у селі Переволочна

Свято у селі Переволочна

Сповідуючи традицію, громада Переволочна відзначає День села 14 жовтня. До цього дня готувалися заздалегідь і чекали на нього з нетерпінням.

Після Богослужіння у церкві жителі села і його гості урочистим ходом ішли до фігури Матері Божої Покрови, яка є покровителькою нашого села. Отець Степан Собків відслужив молебень до Пресвятої Покрови. Молилися за Україну, за мир, за дітей і єдналися у молитві серця.

Громада привітала сільського голову Колещука В.С. запашним короваєм. Василь Степанович поділився з усіма планами по благоустрою села.

До свого свята село оновилося: на кошти з обласного бюджету проведено реконструкцію Народного дому. Виконано заходи по благоустрою села за кошти Агро ЛВ «Лімітед» і кошти сільської ради. Були на святі і подарунки: підприємці подарували живу музику, а футбольна команда «Дружба» – перемогу у матчі з рахунком 4 :0.

Село живе своїми турботами про землю і хліб насущний. Усе іде по колу: оранка, сівба і турботи від врожаю до врожаю.

У День Захисника України громада села Переволочна вшанувала воїнів АТО: Підгірняка П.С., Мандибуру С.І., Гузара П.М., Чаплю С.В., Коваля О.М.

Школярі вітали захисників квітами і дарували щирі слова вдячності за мирне небо.

І полинула на схід пісня-молитва з проханням: «Повертайтеся живими додому!»

Ведуча свята директор Народного дому Боднарчук Надія запросила усіх на виставку «Дари осені», яку підготувала бібліотекар Гудзь Г.С. на виставці були представлені старовинні рушники з бабусиної скрині, вишивки сільських майстринь, овочі та фрукти , квіткові композиції. Школярі підготували експозицію «Умілі руки творять дива».

Співав народний ансамбль «Джерело» про козацьку славу і повстанську звитягу, і цвіла на вустах прожита доля.

Учні місцевої школи дарували рідному селу свою любов, свої серця, свої пісні.

Окрасою свята став виступ ансамблю народних інструментів у складі школярів: Іваськіва М., Пастушин І., Підставського С., Мисака В., Чаплі Д., Мисак М.П. (керівник Мисак О.Є.).

Свято цвіло радістю і дзвеніло піснями.

Гудзь Л.І.

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top