Свято вишиванки відзначили освітяни Надбужжя

Свято вишиванки відзначили освітяни Надбужжя

День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до України.

У кожній школі Буського району свято вишиванки ознаменувалося урочистими лінійками, флеш-мобами, фотосесіями .Учні та вчителі сьогодні одягнули  вишиванку –  як символ єдності українського народу.

У школах відбулися також виховні заходи, на яких учні та вчителі розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка. І звичайно ж, усі фотографувались, засвідчуючи свою любов і шану до мальовничої Шевченкової України і такого прекрасного українського строю.

Полоницька школа

Красненська школа №2

Куткірська школа

 

Ожидівська школа

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top