Талановиті дітлахи із с.Ракобовти взяли участь у Всеукраїнському театральному фестивалі дитячих та юнацьких колективів, що відбувся у “Шевченківському гаю”

Талановиті дітлахи із с.Ракобовти взяли участь у Всеукраїнському театральному фестивалі дитячих та юнацьких колективів, що відбувся у Шевченківському гаю”

 27-28 травня у Музеї  народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай)  відбувся XIV всеукраїнський театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю».

Цьогорічний фестиваль дозволили відкривати  аматорському юнацькому колективу із Буського району, а саме, села Ракобовти «Перлинки». Юні таланти , що поїхали представляти наш район: Кіра Олег, Царук Ірина, Петришин Христина, Приставська Юлія, Камінська Марія, Петришин Назар, Мороз Софія, Кочмар Захар, Босак Діана, Чорна Зоряна, Кондюх Святослав, Карпа Анастасія.

Діти презентували казку-п’єсу «Над часом»(автор Анна Багряна та режисер постановник Ірина Приставська). Виступаючи на одній галявині із досвідченими театралами, з різних областей України, можна сміливо зазначити, що недавно утворений колектив не розгубився, і належно продемонстрував постановку, а діти 8-10 років наче справжні перлинки вибігли на галявину і розповіли про швидкоплинність часу. У підсумку, колектив отримав Диплом за перемогу у номінації «Творчий пошук», відмітили судді і головного героя казки(Годинникаря) Олега Кіру за акторську майстерність. Виступ надбужанців привернув увагу судді-акторки Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької  Наталії Лісової, яка запропонувала колективу спільну плідну працю у розвиток театральної справи.

Під час фестивалю діти також брали участь у різноманітних майстер-класах, конкурсах та інших розвагах. Кульмінацією стала розмальовка пазлів – областей та складання їх у суцільну карту  України. Приєднали і наш Крим, адже серцем і душею він з нами.

Керівник Народного дому с.Ракобовти Ірина Приставська висловлює подяку організаторам та всім, хто допомагав у створені чудового дійства. Ви справжні чарівники, бо створюєте такі гарні фестивалі. Дякую засновниці казки пані Надії Дзвоник, яка повірила в нас і дозволила взяти участь. Не можу не подякувати учасникам та їхнім батькам. Дякую водіям, які відклали усі свої справи і допомогли завести діток на фестиваль, а саме: Кочмар Петру, Григоришину Юрію та Лозі Миколі.

Ірина Приставська

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top