Таланти Надбужжя. Вчителі та діти Буського будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “ChildArt”

Таланти Надбужжя. Вчителі та діти Буського будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “ChildArt”

Цими днями завершився II Всеукраїнський конкурс-виставка художніх творів дітей та юнацтва “ChildArt.org”.

На конкурсі було представлено 251 роботу. Змагалися учні з 52 учбових закладів України, а 88 педагогів образотворчого мистецтва демонстрували свою майстерність в загальнокомандному заліку за звання кращого педагога країни! Серед конкурсантів були і наші талановиті земляки з Буського будинку дитячої та юнацької творчості, під керівництвом Оксани Рутецької.

Художні твори були представлені в 9 номінаціях: живопис, графіка, декоративно-прикладні техніки, паперопластика, гончарство, комп’ютерна графіка, ляльки народів світу, скульптура, художнє фото.

Здобутки наших талановитих земляків:

Валентин Турчин – лауреат 2 ступеня у номінації “Декоративно-прикладні техніки”;

Олексій Гачкевич -Диплом за створення виразного образу у номінації “Живопис”.

Виховники-керівники гуртків :

Катерина Гачкевич – диплом за підготовку учасника(Образотворче мистецтво);

Наталія Тхір – диплом за підготовку учасника(Бісероплетіння).

29 жовтня 2017 року відбулося урочисте нагородження учасників та переможців конкурсу-виставки. Юні митці здобули звання Лауреатів та Дипломантів Всеукраїнського конкурсу-виставки художніх творів дітей та молоді «ChildArt.org», а також отримали дипломи, медалі, кубки та заохочувальні призи.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top