Танцювальний колектив “Енерджі” став переможцем Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

DSCN0226Танцювальний колектив “Енерджі” став переможцем Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

15 травня 2016 року танцювально-хореографічний колектив «Енерджі», що функціонує при Красненському Народному домі (художний керівник Ірина ІгорDSCN0204івна Сторонянська), прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зіркова феєрія», який проводився у місті Хмельницький в обласній філармонії.

Голова журі по хореографії – Сергій Костецький, відомий український танцівник та хореограф-постановник; почесний гість та член журі – Ірина Мерлені, заслужений майстер спорту з вільної боротьби. У фестивалі брали участь 54 колективи та учасники з усієї України. Середня група танцювально-хореографічного колективу «Енерджі» стала лауреатом першої премії та отримали медалі і кубок, а також сертифікат на суму 25 000 грн. для участі у фестивалі в Болгарії.

Також був нагороджений дипломом і керівник танцювально-хореографічного колективу «Енерджі» Ірина Сторонянська. На цьому колектив не буде зупинятися, а працюватиме над новими досягненнями.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top