Танцювальний колектив “Плеяда” з Красного виборов І-ше місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Зіркові Хвилі Світязя”

Танцювальний колектив “Плеяда” з Красного на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Зіркові хвилі Світязя” виборов І-ше місце

1-2 липня в урочищі Гряда Шацького р-ну, Волинської області відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв “Зіркові хвилі Світязя”. Участь у такому мистецькому дійстві взяв танцювальний колектив “Плеяда”, смт. Красне, керівник Вороновська Юлія. З-поміж богатьох колективів з різних куточків України наші діти здобули І-ше місце у віковій категорії 4-6 років, та ІІ-ге місце у віковій категорії 7-9 років. Наші талановиті танцівники отримали також сертифікати на 1000 та 500 євро відповідно, для участі в Міжнародному фестивалі у Болгарії.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top