Тепло «Різдвяної свічки»

Тепло «Різдвяної свічки»

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята, що принесуть до кожної оселі радість і надію  на краще життя. Вже кілька років поспіль , проводиться конкурс-акція «Різдвяна свічка».

Мета акції-донести дітям звістку, що Бог і оточуючі люди люблять їх, висловлюють особливу увагу і піклування про їх майбутнє.

Усі учні Петричівської школи долучились до цієї акції. Діти створювали композиції із природніх матеріалів , прикрашали виробами, зробленими своїми руками .  Кращою робота визнана композиція учнів 5 класу (класний керівник Дзюба О.М). Робота представлена на рйонний етап конкурсу.

Кожна запалена різдвяна свічка –це радість в душі , це затишок в оселі, це дитячий сміх і благополуччя в родині. Адже усі, хто запалить таку свічку, допоможе запалити вогник надії і добра.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top