Тиждень духовності у Полоницькій школі – “Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори – це віра й наука.”

Тиждень духовності у Полоницькій школі – “Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори – це віра й наука.”

Час Великого Посту – це час більшої молитви, час роздумування над правдами віри, над Святим Письмом, над моральними цінностями і чеснотами.

Склалося доброю духовною практикою в часі Великого Посту у навчальних закладах в межах Сокальсько-Жовківської Єпархії проводити Тиждень духовності.

Також і в цьому році учні Полоницької школи разом із душпастирами, вчителями і батьками збираються кожного дня на спільну молитву в різних наміреннях, на роздуми про дар Віри, читання Святого Письма. Проводяться тематичні лекції, зустрічі душпастирів з педагогічними колективами, реколекційні науки для вчителів, вихователів, батьків.

Також вчителям та педагогам пропонується відвідати парафіяльні храми та приступити до Сповіді і Святого Причастя з метою приготування до світлого свята Пасхи.

Цьогорічний Тиждень духовності проводиться під гаслом:”Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори-це віра й наука.”(патріарх Йосиф Сліпий).

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top