Тиждень духовності у школах Надбужжя

Тиждень духовності у школах Надбужжя

В ОЗНЗ “Олеська ЗОШ І-ІІІ ступенів” проходив Тиждень духовності під керівництвом учителя християнської етики Ірини Жмур. Розпочався він на свято Благовіщення Діви Марії прощею з Олеська до Підгорецького монастиря у чисельній кількості дітей і дорослих.

У великій духовності учні взяли участь у Святій Літургії: очищенню своїх душ у святій Тайні Сповіді і прийнятті святого Причастя.
У школі діти переглянули фільм “Ісус” та намалювали ілюстрації за сюжетом побаченого. Закінчився наш Тиждень Духовності Хресною дорогою по школі з 1-го по 11-й клас. Учні читали стації та співали Страсні пісні.

З 8 по 15 квітня 2019 року в НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія-інтернат імені Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка» було проведено Тиждень духовності «Софія Київська – християнський фундамент українського народного буття».

Учитель християнської етики Баглай Тетяна Богданівна організувала для учнів середніх класів спільну молитву про Божу Мудрість. Гімназисти переглянули тематичні фільми про Йосафату Гордашевську та Омеляна Ковча, а також взяли участь у віртуальній екскурсії «Софія Київська», в колективному читанні Святого Письма із поясненням. Завершився Тиждень духовності хресною дорогою.
Сьогодні питання духовності залишається актуальним. Щасливий той, хто носить у своєму серці віру. Тоді здійснюються мрії, стають добрішими люди…

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top