Тиждень оригінальних виставок в бібліотеці

Тиждень оригінальних виставок в бібліотеці

Якою повинна бути сучасна бібліотека, аби привабити користувача? Чим сьогодні його здивувати, які послуги запропонувати? Про це активно ведуться розмови на всіх рівнях. Популярною є думка про те, що сучасна бібліотека – це простір для спілкування, коворкінг – центр. Звичайно, у великому місті, де багато дітей та молоді, де легше залучити кошти та вирішити фінансові проблеми, легше вижити й бібліотеці. А що ж робити книгозбірням у невеликих містечках чи селах? Чекати, поки тебе «закриють», чи все таки змінюватися? Бібліотекарі Буської центральної районної бібліотеки вважають: ні в якому разі не слід  падати духом, а  шукати резерви та трансформуватися, намагаючись  йти в ногу з часом. Саме тому у нас виникла ідея створити у бібліотеці ряд оригінальних книжкових виставок «Насолоджуйтесь читанням! Вам це пасує!», змінивши їх традиційний формат. Отож, тиждень виставкової роботи розпочато.

День перший – до уваги читачів самобутня літня виставка – інсталяція «Квітковий рай». ЇЇ мета – виховання естетичного смаку читача, популяризація літератури про природу, зокрема, квіти, які прикрашають наше життя та приносять емоційну насолоду.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top