Тиждень оригінальних виставок в бібліотеці

Тиждень оригінальних виставок в бібліотеці

Якою повинна бути сучасна бібліотека, аби привабити користувача? Чим сьогодні його здивувати, які послуги запропонувати? Про це активно ведуться розмови на всіх рівнях. Популярною є думка про те, що сучасна бібліотека – це простір для спілкування, коворкінг – центр. Звичайно, у великому місті, де багато дітей та молоді, де легше залучити кошти та вирішити фінансові проблеми, легше вижити й бібліотеці. А що ж робити книгозбірням у невеликих містечках чи селах? Чекати, поки тебе «закриють», чи все таки змінюватися? Бібліотекарі Буської центральної районної бібліотеки вважають: ні в якому разі не слід  падати духом, а  шукати резерви та трансформуватися, намагаючись  йти в ногу з часом. Саме тому у нас виникла ідея створити у бібліотеці ряд оригінальних книжкових виставок «Насолоджуйтесь читанням! Вам це пасує!», змінивши їх традиційний формат. Отож, тиждень виставкової роботи розпочато.

День перший – до уваги читачів самобутня літня виставка – інсталяція «Квітковий рай». ЇЇ мета – виховання естетичного смаку читача, популяризація літератури про природу, зокрема, квіти, які прикрашають наше життя та приносять емоційну насолоду.

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top