Тиждень права у навчальних закладах Бущини

«Нехай панує на Землі добро і справедливість.»

З  05 по 09.12.2016 року в НВК «Соколівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Кальби» проходив Всеукраїнський тиждень права.

Розпочався тиждень із загальношкільної лінійки з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, на якій було інформовано учнів про їхні права. Під керівництвом вчителя історії і правознавства Дубенської Наталії Мар’янівни учні випустили інформаційний вісник школи «Ровесник» в якому детально прописали всі права дітей. Завершився тиждень театралізованим дійством за участю учнів 5-6 класів, які у вигляді вистави проговорили основні права людини. Вистава «Нехай панує на Землі добро і справедливість» викликала неабиякий інтерес у всіх учнів школи, зокрема і в учнів початкових класів.  У заключному слові Дубенська Н.М. підвела підсумок тижня та ще раз нагадала учням про права людей.

Знаємо права, виконуємо обов`язки

В рамках Всеукраїнського Тижня права в НВК «Боложинівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Буського району було проведено ряд заходів з метою розповісти учням про їхні права та нагадати про їх обов`язки – загальношкільна лінійка, виховні години, виставка літератури та малюнків на правову тематику.

Людина – найцінніший скарб, тому про неї дбає держава, надаючи різноманітні можливості. І дорослі, і малі громадяни мають знати свої права та обов`язки, щоб уміти захистити себе та не порушувати законів. Поглибити знання  про їх права  школярам допоміг флеш-моб «Абетка прав людини», у якому взяли участь усі учні школи, знайшовши право та обов`язок на кожну літеру алфавіту.

Вчитель історії та правознавства Пудло Н.З. разом з учнями 8 класу підготували загальношкільний захід «Знаємо права, виконуємо обов`язки». Сценка «Нитки» допомогла зрозуміти, що для  повноцінного розвитку дитини її потрібно оточити любов`ю та піклуванням. Упродовж свята учні склали пазл «Україна», показавши як важливо для добробуту держави, щоб її громадяни перш за все виконували свої обов`язки та користувались своїми правами.  Глядачі  теж взяли участь у заході, підказавши  казковим героям, які їх права були  порушені. Закінчилось свято сценками на правову тематику .

Свої права ти добре знай, їх шануй та захищай…

З 5 по 9 грудня в дошкільному навчальному закладі «Калинонька» смт.Красне був проведений «Тиждень правового виховання».         Тиждень правового виховання проводився із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, читання художніх творів, моделювання ситуацій та їх розв’язання. В усіх вікових групах були проведені підсумкові тематичні заняття з основ правового виховання дітей.

В рамках тижня  була також проведена робота з педагогами, а саме: анкетування «Особливості правової освіти дошкільників», консультація «Конвенція ООН про права дитини», тренінгове заняття «Правові аспекти виховання особистості», під час якого педагоги знаходили правильні відповіді для вирішення проблемних ситуацій щодо дотримання прав дітей.

Паралельно проводилася робота з батьками через групове та індивідуальне консультування, інформаційні стенди. Батьки брали участь в анкетуванні «Що ви знаєте про права дітей?», ознайомилися з інформаційним бюлетнем на тему «Основні правила батьківської поведінки».

Отож, хай кожна наша дитинка має право на колиску, сім’ю, привітну долю, урочисте піднесення душі до Бога у молитві, вільне і щасливе життя у своїй країні.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top