Товариство “Бужани” виготовляє медальйони-обереги зі срібла для наших бійців АТО(Відео)

Товариство “Бужани” виготовляє медальйони-обереги зі срібла для наших бійців АТО

Ми неодноразово писали про допомогу, яку надсилають нашим воїнам на Схід члени товариства “Бужани”. Не одну тонну вантажу Бужани передали нашим захисникам: це продукти, медикаменти, одяг, обігрівальні прилади, виготовлені власними руками та багато інших потрібних речей. Ще одну цікаву і потрібну справу нещодавно організували “Бужани” – виготовляють і передають нашим оборонцям срібні медальйони-обереги. Про це розповідає член товариства Іван Нагорний у відеосюжеті.

медальйони зі срібла для наших бійців в АТО.

медальйони зі срібла для наших бійців в АТО.розповідає Іван Нагорний

Опубліковано Товариство Бужани 15 лютого 2018 р.

На світлині голова товариства “Бужани” Зіновій Павлик(праворуч). Пан Зіновій особисто виготовляє тушкованки з м’яса, риби , за час війни передав сотні таких консервацій нашим воїнам

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top