Три священики-екологи провадили екологічні місії у школах Буська

Три священики-екологи провадили екологічні місії у школах Буська

17 жовтня, у день св. Франциска з Асизу, у Буську відбулося ряд просвітницьких заходів у рамках екологічних місій. На запрошення о. Андрія Баглая, настоятеля храму св. Юрія у міста Буська, до Буського району прибули: голова комісії з питань екології на теренах Сокальсько-Жовківської єпархії о. Тарас Дзьоба, священик-еколог Буського деканату о. Євген Мигаль, священик-еколог Олеського деканату о. Юрій Колачник. Душпастирі цього дня  мали особливу нагоду потрудитися у Буську, адже відвідали школи міста, де провели екологопросвітницькі уроки.

Також до заходу запросили давніх партнерів екологічної комісії – працівників Національного Природного Парку «Північне Поділля», які провели для учнів цікавий екоквест на дружність до довкілля. Відбулася цього дня і зустріч голови комісії із представниками влади заступником голови Буської РДА Тетяною Сай та очільницею освітньої галузі району Галиною Олійник. Під час такого спілкування о. Тарас Дзьоба представив діяльність Бюро УГКЦ з питань екології, розповів про напрацювання та можливі варіанти співпраці у майбутньому.

 

 

www.ecoburougcc.org.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top